"Přehledný, dobrá odezva a komunikace při nejasnosti."

"Rychlost, spolehlivost, výběr zboží."

"Skvělé zboží, výborná komunikace s obchodem, už jsme objednali další."

"Jsem velmi spokojena, zboží je super. Rychlá dodací lhůta. Doporučuji i ostatním."

"Nejvíce se mi líbí svítící kšiltovka se světlým kšiltem. Vůbec jsem o této "vymoženosti" neslyšela. Je to bezva nápad, osvítit kšiltovku (kterou stejně na kolo nosím) a toto je jeden další bezpečnostní prvek a těch není nikdy dost. Děkujeme výrobcům a distribuci."

"Kšiltovka je nejen hezká,ale i funkční :)"

"Mě teda nejvíc odzbrojila ta zimní svítící čepice, protože v zimě je prd vidět a takovou čepici jsem ještě nikde neviděla, ty kšiltovky už jsem zaregistrovala, ale tu zimní čepici fakt ne! Určitě bych ji využila pro dítě, které v zimě jezdí na bobech a v 17 hodin už nevidí do čeho nebo koho narazí. Pak teda samozřejmě ty kšiltovky jsou super všechny a jednu bych 100% uvítala neb moje kšiltovka už dosluhuje a večer chodím se psem po tmě a v té tmě po něm sbírejte boban, když ho nevidíte?! A navíc pes je strašpytel a furt se hrozně rozhlíží, určitě by taky uvítal, kdybych mu posvítila na cestu a na ty noční tvory. Ale co je nejvíc, tak to jsou ty svítící náušnice multicolor, to je teda fakt originál a zaplnili jste tím díru na trhu."

"Mně se nejvíce líbí "reflexní náramky". I když vlastně nejsou reflexní, protože reflexní znamená, že odrážejí světlo, zatímco tyhle i samy svítí díky LED světlu. A vlastně to ani nejsou náramky, protože se dají použít nejen na "rámě", ale klidně i na nohu, konstrukci kola, kočárku, baťoh, berlu... prostě taková univerzální svítící věcička. Doma máme několik těch jen reflexních. Používá je manžel při cyklistice a já je mám na kočárku. Tyhle svítící mi přijdou ještě lepší, přece jen klasické reflexní prvky potřebují určitý úhel dopadu světla, zatímco tyhle svítí spolehlivě pořád, pokud jsou zapnuté."

"Reflexní prvky jsou moc důležitá věc. Mně se líbí všechny, pro každého něco jiného. Super jsou svítící bezpečnostní kšiltovky, protože tak člověka jen tak někdo za šera nebo ve tmě nepřehlédne."

"Líbí se mi klasická kšiltovka armádní maskáč, jelikož už je vojna dávno zrušená, i tak přemýšlím, že si s touto kšiltovkou projdu vojenskou zkouškou, samozřejmě jako zábavu."

"Hodila by se mi bezpečnostní kšiltovka, vzal bych si ji na ryby a posvítila by mi večer, kde mám krmení, háčky a když odcházím viděl bych jestli jsem něco nezapomněl."

"Sendvičová kšiltovka černá - je to dobrý nápad. Nemusím u sebe nosit baterku a když je potřeba, posvítím si čepicí."

"Nejvíce mě zaujal svítící obojek pro pejsany, protože máme 2 pejsky a často chodíme večer na procházku, tak abych je lépe viděla kde běhají potmě. Super by byl ale i na dovolených a na rybách pod stanem, to také často naše psí miláčky hledám a hlavně aby byli vidět i kdyby nedejbože vběhli na silnici."

"Nejvíce mě zaujal svítící oranžový obojek, konečně někdo myslí i na bezpečnost zvířat. Svítící či různé reflexní věci pro lidi jsou k vidění téměř na každém rohu, ale svítící obojek pro pejska, ten už se nevidí tak často. A přitom pejsek který vběhne pod auto velice často bohužel způsobuje nehody :( Za mě jasná volba a dávám palec nahoru."

"Nejvíce mě zaujala tahle svítící kšiltovka. A proč, hlavně z hlediska těch náctiletých při použití svítící kšiltovky budou "zajímaví" kdežto při použití reflexních pásků nebo jiných reflexních značek se budou řadit do kategorie "debilů", kteří chudáčci hned poslechnou, když je jim něco nařízeno. Mám dojem, že tohle řešení přijmou jak větší, tak menší děti s nadšením."

"Mě nejvíce zaujal svítící oranžový obojek, využila bych ho pro jezevčíky při nočním dosledu, kdy kolikrát nevím kde toho psa mám :) A jinak určitě i při večerních procházkách, kvůli bezpečnosti ;) Tento typ obojku mě také zaujal, díky velké výdrži baterie, která vydrží až 80 hodin, což je také velké pozitivum."

"Z kšiltovek by se mě líbila na noční procházky, kempování, cyklistiku i rybaření jakákoliv, každá z nich je pěkná a každá splní svůj účel, na barvě a vzhledu až tak nezáleží, pak mě ale mimo kšiltovek ještě zaujal SVÍTÍCÍ OBOJEK ORANŽOVÝ, který by byl ideální pro naše tři pejsky, aspoň bych se v noci nebála venčení, protože bych viděla kde běhají, navíc je krásný i na pohled a přesně velikost pro naše psí miláčky. Všechny výrobky jsou velice praktické a každý najde své využití, u nás doma by se využilo všechno, jak obojek tak svítící kšiltovka." 

"Na stránkách http://www.led-caps.cz/ mě nejvíce zaujala Klasická kšiltovka armádní maskáč. Zaujala mě nejvíce pro ten geniální nápad zabudovat do kšiltu signalizační a praktické světlo, které má spousty různých využití. Hned mě napadá na dovolené v kempu, při táboření, ale i v lese na houbách, když už se začne stmívat, nebo když nemůžu ve tmě trefit klíčem do zámku u domu nebo u auta. Úplně ideální by byla na naše každovečerní procházky s manželem po cyklostezkách. My bychom viděli krásně na cestu a projíždějící cyklisté by už zdálky viděli nás a vyhnuli bychom se tak případné srážce. Opravdu skvělý nápad, jehož autorovi tleskám. V neposlední řadě se mi líbí i její tvar a barvy v Army - stylu, jež sluší jak mužům tak ženám. Prostě perfektní."